Обадете се : +359 895 757 447
        skladovooborudvane@abv.bg
        
РОЛКА ВЕРИЖНА ЗА ЕЛКАР 1.0 ТОН И ПЛЕВЕНКА

РОЛКА ВЕРИЖНА ЗА ЕЛКАР 1.0 ТОН И ПЛЕВЕНКА

  • Модел: РОЛКА ВЕРИЖНА ЗА ЕЛКАР 1.0 ТОН И ПЛЕВЕНКА
  • Наличност: В наличност
  • 28.85 лв   без ДДС


РОЛКА ВЕРИЖНА 262148 8544 00.00.06 ЗА 687 И 1661

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър