Обадете се : +359 895 757 447
        skladovooborudvane@abv.bg
        
ЛАГЕР ЗА ПИНЬОН РЕКОРД 2 И МАЛЪК/ДЕСЕН ЗАДНА ГЛАВИНА ПЛЕВЕНКА И ЕЛКАР 1 ТОН – РУСКИ

ЛАГЕР ЗА ПИНЬОН РЕКОРД 2 И МАЛЪК/ДЕСЕН ЗАДНА ГЛАВИНА ПЛЕВЕНКА И ЕЛКАР 1 ТОН – РУСКИ

  • Модел: ЛАГЕР ЗА ПИНЬОН РЕКОРД 2 И МАЛЪК/ДЕСЕН
  • Наличност: В наличност
  • 5.25 лв   без ДДС


ЛАГЕР 7207  /30207/ за М.Д. ГОСТ 333-79 = 10530 (за пиньона на 1784-1786) (6198) и малък/десен за заден мост 687 и Плевенка SBP

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър