Обадете се : +359 895 757 447
        skladovooborudvane@abv.bg
        
КАПАЧКА ЗА РОЛКА ВЕРИЖНА ЕЛКАР 1.0 ТОН И ПЛЕВЕНКА

КАПАЧКА ЗА РОЛКА ВЕРИЖНА ЕЛКАР 1.0 ТОН И ПЛЕВЕНКА

  • Модел: КАПАЧКА ЗА РОЛКА ВЕРИЖНА ЕЛКАР 1.0 ТОН И ПЛЕВЕНКА
  • Наличност: В наличност
  • 2.90 лв   без ДДС


КАПАЧКА 8542 00.00.09 ЗА РОЛКА ВЕРИЖНА 687 И 1661

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър